Scroll Top

BALMUMCU BİLGİSAYAR SERVİSİ VE TAMİRİ

Bilgisayarınız bundan sonra sıksık Arza Çıkarmaktan Sıkıldınız mı? Genelde tam bir iş üzerindeyken bozulan bilgisayarlar hepimizin korkulu rüyasıdır. Büyük çalışmalarımız boşa gidebilir, silinebilir. Bilgisayarınızı bozulmaması amacıyla Aralıklı olarak denetim ettirebilirsiniz. Hem de bozulduysa da teknik servise kendiniz götürmek mecburiyetinde değilsiniz. Bizi Aramanız ya da Servis Formu Doldurduğunuz Zaman En kısa sürede Tam Donanımlı Servis araçlarımızla Profesyonel Teknik Ekibimizle S.O.S BİLGİSAYAR Hizmeti sağlıyoruz. Bilgisayarınızla alakalı çok ciddi bir problem yoksa bilgisayarınızın Problemini yerinde çözüyoruz ya da yerinizden alıyoruz servisimizi götürüp tam donanımlı bir test ten atlattıktan sonra sizin tarafınıza bilgi sağlıyor sizin onayınızı alıp onarımını gerçekleştiriyoruz. Aynı gün ya da bir ileri iş günü bilgisayarınızı evinize ya da işyerinize getiriyoruz. İşinize kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Balmumcu bilgisayar teknik servis bu semtte bulunduğu gibi İstanbullun başka bütün semtlerimde bilgisayar servis hizmeti vermekteyiz. Zaman kaygısı hissetmeden arayıp çağırabileceğiniz, bu ekip, bundan sonra bilgisayarda görülen hataların ortadan kalkmasın amaçlıyor. Ödemelerinizi havale ya da nakit olarak yapabilirsiniz. İstanbul Bilgisayar Tamircisi Diğer Ödeme yollarını Eklemeye Devam Ediyor. En kısa sürede Müşteri kredi kartıyla ödeme yapabilecektir. Eğer bilgisayarınızdaki hatanın ufak bir hata bulunduğunu düşünüyorsanız, bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak bozukluğu çözebilmemiz amacıyla İstanbulbilgisayartamircisi.com Sitesine girip Destek Bölümünden uzaktan yardım kısmına tıklayarak, lüzumlu dosyayı indirin. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırarak bize ID ve Şifreyi verdikten sonra sizin bilgisayarınıza bağlanıp bozukluğunuzu Çözüyoruz.
Notebooklarınızı istediğiniz adresten alıyor. Tamir edip geri size bedava kargo ile yolluyoruz. Bütün bu işlemler amacıyla bize ulaşmanız yeterli Bilgisayar teknik servis Balmumcu bölgesinde değil İstanbullun bütün Semtlerine hizmet vermekteyiz. Bilgisayar Teknik Servis Balmumcu ’ ya bir telefon etmeniz durumunda bu imkândan faydalanabileceksiniz.
Bilgisayarınız eskisi kadar süratli değil mi? Balmumcu ’da bilgisayar tamiri denildiği vakit akla ilk olarak İstanbul bilgisayar Tamircisi gelmektedir. Tek yapmanız gereken 0 212 222 67 67 numaralı telefonlarımızı aramak ve arkanıza yaslanıp beklemek. Donanımlı servis aracımız ve profesyonel ekibimizle Bozulan bilgisayarınızın markasına ya da modeline bakmaksızın her türlü teknik desteği sağlayabilen firmamız, bilgisayarınızı sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ve ilk günkü gibi size teslim eder.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.