Scroll Top

BEBEK BİLGİSAYAR TAMİRİ VE SERVİSİ

Bilgisayarınız aldığınız ilk günkü gibi değil, garip tepkiler veriyor, kendi kendini resetliyor vb. sorunları varsa size sesini duyurmaya çalışıyordur. Şaka bir yana, bilgisayarı teknik servise götürme devri bundan sonra bitti. Bebek yerinde Bilgisayar Servisi ni arıyorsunuz ve bozukluğunuzdan kısaca bahsediyorsunuz, adresinize en yakın mobil teknik servis ekibi size yönlendiriliyoruz. Evinize, iş yerinize gelen uzman ekibimiz bilgisayarınızdaki bozukluğu şikâyetiniz doğrultusunda belirleme ediyoruz ve gerekli çözümleri gerçekleştiriyoruz. Donanımsal olarak parça değişimi gerçekleştirilmesi gerekiyorsa, firmamız 2 yıl garanti veriyor. Bunun yanı sıra internet tasarım & SEO gibi alanlarda da hizmet veriyoruz. Web siteniz var ve hiti mi düşük? Google’da bulunduğunuz mevki size yeterli gelmiyor mu? Rakiplerinizden sıyrılarak ilk sayfaya mı gelmek istiyorsunuz? İstanbul Bilgisayar Tamircisi’ni arayın, internet siteniz ile alakalı SEO çalışması yapalım. Bitmedi! Sitenizle ilgilenecek birilerine ihtiyaç duyuyorsanız biz burada da yardımınıza koşuyoruz. Sitenize derli toplu olarak bakım gerçekleştiriyor, yüksek ziyaretçi yoğunluğunda dahi performanslı çalışmasını sağlıyoruz. Katlar, Bebek, Bebek, Beşiktaş vb. İstanbul’un neresinde olursanız olun, yerinde bilgisayar servisi hizmetinizdedir.

İnverter bilgisayarın ışık ayarlarını yapan bir parçadır. Ülkemizde sık sık voltaj değişiklikleri olduğundan bu parça çok çabuk bozulur her türlü notebook inverter arızalarında Bilgisayar teknik servis Bebek sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır. Bilgisayar Teknik Servis Bebek alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.