Scroll Top

Hakkımızda

kısaca biz?

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periodik bakım & onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, eksikliği her gün daha fazla hissedilen ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek amacı ile sektöre yıllarını vermiş deneyimli bir ekip tarafınadan 2007 yılında kuruldu.

S.O.S Bilgisayar ve Büro Makınası olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak,bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Misyonumuz

Tüm S.O.S Bilgisayar çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerimizinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır. Müşterilerimizin başarıları için, değer sağlamak amacıyla yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetleri uygun fiyat ile üretmek.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir. Hizmetinin kalitesi, yarattığı güven duygusu ve sağladığı müşteri memnuniyetiyle sektörün lider şirketi olmaktır.

Değerlerimiz

 

 • Güvenilirlik
 • İş Ahlakı
 • İş Ahlakı
 • Sorumluluk Duygusu
 • Deneyim
 • Kalite Bilinci
 • Gelişim İnancı
 • Müşteri Memnuniyetine Odaklanma

Neden S.O.S Bilgisayar?

Çünkü işimizi Severek ve Özenle Yapıyoruz.
WhatsApp Desteği
WhatsApp uygulamasıyla soru ve sorunlarınızı bize gönderebilirsiniz. 0551 905 38 41
Müşteri Memnuniyeti
Hızlı ve garantili servis hizmetiyle daha mutlu müşteriler.
Ücretsiz Kargo Servisi
Onarımı yapılan her cihazın kargo ücretini biz ödüyoruz.
Yedek Parça Garantisi
Değişimi yapılan her parça firmamız tarafında 3 ay garantilidir.
Hızlı Onarım
Onayınız alındığı takdirde gün içerisinde onarım.
Sıvı Teması Onarımı
Sıvı temas cihazlarınızı onararak 3 ay garanti veriyoruz.
Bize ulaşıN
öneri şikayet ve sorularınızı bize buradan iletebilirsiniz.
Telefon

0 212 222 6 767

E-mail

hello@sosbilgisayar.com.tr

WebSite

www.sosbilgisayar.com.tr

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.