MacBook Anakart Onarım Hizmetleri

Mac Book Anakart Onarım Hizmetleri

 

İletişim ve teknoloji çağını yaşadığımız günümüzde evinde teknolojik bir aygıt bulunmayan neredeyse yoktur. İnternetin icadıyla birlikte ışık hızına yakın bir şekilde artan ihtiyaçlar dur durak bilmiyor. Özellikle internetin kullanımı ve gerek özel, gerekse iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan bilgisayarlar olmazsa olmazımız haline geldi. Apple şirketinin ürettiği bir laptop modeli olan Mac Book’lar kaliteli oluşları ile sık tercih edilmeye başladı. Ma cBook anakart onarım hizmetleri veren bir firma olarak bu model bilgisayarlarınızı profesyonel bir şekilde garantili olarak tamir ediyoruz.

 

Arızalı bir laptopu ilk önce anakarta ait şema üzerinden içerisinde bulunan devrelerin analizlerini yapıyoruz. Analizleri yapılan devrelerin takibi sonrasında onarım aşamasına geçerek titiz bir çalışma ile onarım işlemini sonlandırıyoruz. Bilgisayarların arıza yapmalarını engellemek veya sürelerini uzatmak için yapılması gereken basit ve etkili çözümler vardır.

 

Macbook anakart onarım hizmetlerinin önemi tamire verilen yere göre değişmektedir. Bu işlemi garantili bir şekilde yapan kurumsal firmamız sizlere bir yıllık arıza garantisi vermektedir. Onarılan anakartın bir yıl içerisinde tekrar arızalanması halinde garanti belgeniz ile bize başvurmanız yeterli olacaktır. En hızlı şekilde tekrar onarılan

 

Kullanılan bilgisayarların daha az arıza yapmalarını sağlamak için cihazınızı temiz, tozsuz bir ortamda kullanmanız gerekiyor. Böylelikle hassas parçaların, elektronik devrelerin ve mekanik kısımların içerisine toz girmeden uzun bir süre kullanabilirsiniz. MacBook anakart onarım hizmetleri veren firmamıza getireceğiniz bilgisayarlar titiz bir çalışma sonucunda tamir edilerek size teslim edilir. Bilgisayarınızı sıvı dökülmelerine karşı korumalısınız. Üzerine su, meyve suyu, kola vb. herhangi bir sıvının temas etmesi haline ilk önce klavye takımı daha sonra anakart gibi hayati önem arz eden parçaların arıza yapmasına sebep olmaktadır.

 

En son çözüm ise belirli aralıklarla bilgisayarınızın bakımlarını yapmanızdır. Çabuk kirlenen ve toz kapabilen parçaların temizlenmesi ile cihazınız daha uzun süre arıza yapmayacaktır. Macbook anakart onarımında profesyonel destek sunan firmamız her türlü sorunlarınızda yanınızdadır. Tek yapmanız gereken şey internet üzerinden veya telefon ile bize ulaşmanız. Şehir içerisindeki adreslerden cihazlarınızı alarak arıza tespitini yapıyoruz. Sizinle irtibata geçerek arızanın çeşidini ve fiyatlandırma konularını iletiyoruz. Onay vermeniz halinde onarım işlemlerine başlıyoruz. En kısa sürede uzman kadromuzca bilgisayarınız garantili bir şekilde tamir edilir ve size ulaştırılır. İl dışından bize ulaşacak müşterilerimiz için de sadece bilgisayarınızı kargoya vermeniz yeterli gelmektedir.

 

MacBook Anakart Onarım Hizmetleri Veren Profesyonel Firmamız

 

Uzun süre kullanılan cihazlar belirli bir dönem sonrasında arıza yapabiliyor. Arıza kaynağının tespit edilmesi en az onarımı kadar önem arz etmektedir. MacBook anakart onarım hizmetleri veren firmamız profesyonel yaklaşım tarzı ile sorunlarınıza anında çözüm bulmaktadır. Tamir aşamasında yapılan tüm işlemlerin garanti kapsamında olduğu gibi değişmesi gereken parçaların tamamı orijinal ürünlerdir. Yan sanayi üretim ve çıkma tabir edilen eski parçalar servisimizde asla kullanılmaz. Sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek için uzun yıllar bu sektördeki yerimizi muhafaza etme adına yapılan her bir işlemi en kaliteli bir şekilde uyguluyoruz.

Macbook anakart onarım fiyatları yapılan işleme göre değişiklik gösterebilmektedir. Öncelikle arıza durumunda ana kartın hasara uğrayan data veri yolları kontrol edilir. Bu veri yollarında bulunan farklı büyüklüklerdeki elektronik devreler ve parçalar arıza halinde birebir Aplle’ın orijinal parçaları ile değiştirilerek arıza giderilir. İşlem bittikten sonra parçaların montajı hemen yapılmadan test ediyoruz. Test yapmamızdaki en temel amaç işlemciyi ve grafik chipi’ni maksimum düzeyde yoğunluğa maruz bırakmak ve yenilediğimiz parçaları da buna göre kontrol etmektir. Test aşamasını geçen elektronik parçaları en son monte ederek onarım işlemini bitiriyoruz.

 

WhatsApp Destek
09:00 - 19:00 Saatlerinde Haftanın 7 Günü Sorularınızı Whatsapp Destek hattından sorabilirsiniz.
Biz Sizi Arıyalım
İletişim bilgilerinizi bırakın en kısa sürede biz size geri dönüş yapalım.problemli cihazınızı en kısa sürede çözelim
Randevu Al
Size uygun zamanı belirleyin Randevu Alındıktan Kısa bir süre içinde tarafımızdan teyit için aranacaksınız .
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.