MacBook Ekran Değişimi

Profesyonel Macbook Ekran Değişimi

Dünya çapında ünlü Apple markası 2006 yılında MacBook ve MacBook Pro adını verdiği bilgisayarlar üretti. MacBookAir serisi ise 2008 yılında üretildi. Mac OS X işletim sisteminin kullanıldığı MacBook bilgisayarlar yüksek kalitesinden dolayı çok tercih edilmektedir. Özellikle yazılımcılar ve tasarımcılar çok kullanmaktadır. Ultra ince ve şık tasarımı sahip olan ürünler yüksek donanıma sahiptir. Ne kadar yüksek kalite olursa olsun ister istemez bazı arızalar meydana gelebilmektedir. MacBook ekran değişimi işlemini bilgisayarların ekranında tamir edilemeyecek derecedeki sorunlar için yapmaktayız.

Ekranda çeşitli sorunlar yaşanabilir. MacBook ekranı ile ilgili tamir veya değişim gibi bütün soru ve sorunlarınız için bizlere başvurabilirsiniz. MacBook ekranları aslında genel olarak çok özel olarak tasarlanmış ve yüksek kaliteye sahiptir. Meydana gelen hasarların büyük çoğunluğu darbe kaynaklıdır.

Firmamız Macbook ekran değişimi için her türlü hizmeti sunmaktadır. Ekranının kırılması, ekranın çizilmesi veya çatlaması gibi durumlarda bizimle iletişime geçmeniz sorunu çözmek için yeterlidir. Kırık, çatlak, donmalar, pixel hataları ve leke durumları profesyonel ellerde çözüme kavuşur. Apple ürünleri yetkili ellere teslim edilmelidir.

Macbook Ekran Değişimi Hizmetinin Önemi

Ekran, bilgisayarda yapılanların görüntüye aktarma birimidir. Apple MacBook markasının ekranları iki çeşittir. Ekranlar; Apple Macbook Led veya Apple Macbook LCD olarak tasarlanmıştır. Yüksek kaliteye sahip olmasına rağmen bu ekranlar çok hassastır. İnce ve zarif bir tasarımı vardır. Çok hafif bir baskı, darbeye veya zorlama ekranda hasar meydana gelmesine neden olabilir. Çalışamaz hale gelince MacBook ekran değişimi ile sorunun çözülmesi gerekir.

Ekrandaki bazı sorunları tamir edebilmekteyiz. Bazı sorunların tamiri mümkün olmadığından değişim yapılması gerekir. Çatlama veya kırılma gibi durumların tamiri mümkün değildir, değişim şarttır. Tecrübeli ve profesyonel ellerimize teslim ettiğiniz ürün, yenisiyle değiştirilerek yepyeni bir şekilde size teslim edilecektir. Ekran değişimi dikkat gerektiren bir iş olduğundan sadece bizim gibi profesyonellere teslim edilmelidir. Emin ellerde değişimi yapılan ürünleriniz en kısa sürede teslim edilmektedir. Değişimi yapılan ekranların garanti süresi ortalama 6 aydır.

Macbook Ekran Değişimi Fiyatları

Net bir MacBook ekran değişimi fiyatı verebilmek için bazı bilgilere ihtiyaç vardır. MacBook bilgisayarımın ekranını değiştirmem gerekiyor ne kadar olur? Diye merak ediyorsanız cihazınızın model yılını ve A ile başlayan model kodunu da bize bildirmeniz gerekir. Model koduna ve üretim yılına göre fiyatlar değişmektedir. Ayrıca fiyatları etkileyen bir diğer husus da komple kasanın değişmesi veya sadece iç ekranın değişmesidir.

Kasa veya iç ekran değişmesi seçenekleri MacBook Pro modelleri için geçerlidir.  MacBook pro cihazların ekranlarının değişimini ancak uzmanlar yapabilmektedir. Uzman olmayanlar hemen komple kasa değişimi yapılmalı deyip geçiştirebilirler. Hemen itibar etmek yerine alanında uzman ekiple çalışan bize getiriniz. Bize getirdiğinizde ekranı görür görmez size ne ve nasıl bir değişim gerektiğini hemen söyleriz.

Macbook Ekran Değişiminde Aranan Kalite

MacBook bilgisayarların ekranları filmden ve incecik bir camdan oluşur. Bundan dolayı ufacık bir baskı ekranda çeşitli arızalara neden olabilir. Hasar oluşmaması için müşterilerimize dikkatli kullanmalarını önermekteyiz. Yere düşürmeseniz dahi ekranda gölge şeklinde karartı oluşabilir, çatlaklar ve kırılma meydana gelebilir. Bu tür sorunlarda yapılabilecek tek bir çözüm var MacBook ekran değişimi yapmaktır.

Çalışma sırasında bilgisayarların üzerine kahve veya benzeri içecekler dökülebilir. Üzerine sıvı döküldüğünde hemen batarya çıkarılmalıdır. Çünkü ekrana dökülen sıvı ana karta da zarar verebilir. Cihazı kuruttuktan sonra açtığınızda hdmi veya vga ile kablo TV’ye bağlayın şeklinde bir görüntü gelirse ekranın değişmesi gerekir. Hiçbir görüntü gelmezse ana kartın tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekir. MacBook ekran değişimi için cihazınızı profesyonel ellere teslim etmezseniz yanlış işlem yapılabilir veya sizden gereksiz yere fazla ücret alınabilir.

 

WhatsApp Destek
09:00 - 19:00 Saatlerinde Haftanın 7 Günü Sorularınızı Whatsapp Destek hattından sorabilirsiniz.
Biz Sizi Arıyalım
İletişim bilgilerinizi bırakın en kısa sürede biz size geri dönüş yapalım.problemli cihazınızı en kısa sürede çözelim
Randevu Al
Size uygun zamanı belirleyin Randevu Alındıktan Kısa bir süre içinde tarafımızdan teyit için aranacaksınız .
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.