MacBook Klavye Değişimi

Profesyonel MacBook Klavye Değişimi

Apple Inc tarafından Machintosh laptop serisinin devamı olarak üretilen bilgisayar ürünü ailesi olan Macbook, 2006 yılında üretildi. Inter işlemcilerin yer aldığı cihazlarda Mac OS X işletim sistemi kullanılmaktadır. Apple çok sağlam ve dünya üzerinde çok tercih edilen bir markadır. Fakat nihayetinde insan yapımı olduğundan dolayı zamanla bozulmalar, kırılmalar olabilmektedir. MacBook Klavye Değişimi ile cihazda meydana gelen hasarların en pratik şekilde onarmaktayız.

Apple markası resmi sitesinde bir duyuruda bulundu. Yaptığı duyuruda 2015 ile 2017 yılları arasında üretilen MacBook Pro ve MacBook modellerinin klavyelerini veya klavyedeki bazı tuşlarını ücretsiz olarak değiştireceğini ifade edildi. Ücretsiz değişim yapılabilmesi için sorun olan cihazların Apple servisine getirmeniz gerekmektedir. Servisteki yetkili arkadaşımız sorunun yaşandığına dair onay verdiğinde ücretsiz değişiminiz yapılır. Markanın yaptığı duyuruya göre ücretsiz değişimden yararlanabilecek modeller şunlardır:

  • 2015 başı, 2016 başı ve 2017 yılında üretilen Macbook Retina 12 inç
  • 2016 ve 2017 MacBook Pro İki Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası 13 inç
  • 2016 ve 2017 MacBook Pro Dört Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası 13 inç
  • 2016 ve 2017 MacBook Pro (15 inç)

Modellere sahip olan cihazların klavyesinde yazma veya benzeri sorun yaşanıyorsa ücretsiz MacBook Klavye Değişimi kampanyasından yararlanabilmek mümkündür.

MacBook Klavye Değişimi Neden Önemli?

MacBook ve MacBook Pro modellerinin bazılarının klavyelerinde çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Macbook klavye değişimi ile sorun kökten çözülebilir. Genellikle görülen sorunlar şunlardır:

  • Karakterler ve harfler beklenmedik bir şekilde basılmadığı halde tekrarlanmakta
  • Basıldığı halde karakterler veya harfler ekranda görünmemekte
  • Sanki tuşlarda yapışkan varmış hissi vermekte ve tutarlı bir şekilde işlem yapmamakta

Belirlenen sorunların nasıl giderileceğine yetkili elemanlarımız karar verecektir. Cihaz inceledikten sonra karar vermekteyiz. Apple firmasının ücretsiz değişim kampanyasına giriyorsa tüm klavyenin veya bir tuşun veya birden fazla tuşun değiştirilmesi söz konusu olur. Kampanyada belirtilen cihazların dışındaki dizüstü bilgisayarların klavye değişimini ücretli yapmaktayız.

Kampanyaya dahil olduğu halde ücretli değişim yaptırmış müşteriler olabilir. Bu müşteriler Apple ile irtibat kurarak ücretinin geri ödenmesini talep edebilir. Dünya çapında önemli bir firma olan Apple, müşteri memnuniyeti için en doğru kararı vererek dönüş yapacaktır. MacBook Pro, MacBook Air ve MacBook’ların uygun modelleri satışından sonraki 4 yıl boyunca bu kampanya kapsamında olacaktır.

MacBook Klavye Değişimi Ücreti

Kampanyaya dahil olmayan modellerin değişimini ücretli olarak yapılmaktayız. Ücretli MacBook klavye değişimi orijinal parçalarla gerçekleştirilmesini tavsiye ediyoruz. Değişim işlemini yaparak aynı gün teslim etmekteyiz. Müşterilerimize yurt dışından getirilen yan sanayi ürünü veya orijinal parça ile değişim teklifinde bulunuruz. ING Q-F veya TR Q-F olmak üzere iki farklı seçenek sunulur. Cihazda kullanılan klavyeye uygun olanla değişim yapmaktayız.

Klavye değişimi sırasında cihazı tamamen sökeriz. Ana kart dahil olmak üzere bütün parçaları kasadan ayrırız. Böylece genel bir bakım yapılmış gibi olur. Ücretsiz bir nevi genel bakımdan sonra klavye montaj işlemine geçeriz. Apple markasının orijinal klavyesi 1 yıl garantilidir. Yurt dışından getirtilen yan sanayi ürünün garanti ömrü ise daha kısadır.

Orijinal ile yan sanayi ürünü fiyatlarında çok ciddi fark yoktur. Örneğin orijinal klavye 2000 TL+KDV ise yan sanayi ürünü 1500 TL + KDV’dir. Orijinal olan daha uzun süre garantili olduğundan orijinal olanın seçilmesi daha mantıklıdır. Modele göre klavye fiyatları değişir.

Çözüm Odaklı Hizmet

Klavyenin istenildiği gibi hizmet vermemesi önemli bir sorundur ve hemen değiştirilmesi gerekir. MacBook klavye değişimi ücretli veya ücretsiz olarak yapılabilmekteyiz. Çözüm odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Kesin sonuç için başarılı ve profesyonel ellere teslim edilmesi gerekir. Kampanyaya dahil olan modellerin değişimini ücretsiz yaparken dahil olmayanlar ücretli bir şekilde yapmaktayız.

 

 

WhatsApp Destek
09:00 - 19:00 Saatlerinde Haftanın 7 Günü Sorularınızı Whatsapp Destek hattından sorabilirsiniz.
Biz Sizi Arıyalım
İletişim bilgilerinizi bırakın en kısa sürede biz size geri dönüş yapalım.problemli cihazınızı en kısa sürede çözelim
Randevu Al
Size uygun zamanı belirleyin Randevu Alındıktan Kısa bir süre içinde tarafımızdan teyit için aranacaksınız .
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.