Scroll Top

Server Kurulum ve Servisi

Server Kurulum Hizmeti

 

Dilimizdeki karşılığı sunucu olan serverların çok önemli görevleri bulunmaktadır. Bilgisayarlarımıza bir siteye girdiğimiz zaman o siteyi meydana getiren dosya ve kodlar indirilmektedir. Bu dosyaları tutan ve hızlı olarak bize ulaştıran objeler serverlardır. Server kurulum hizmeti sunan firmalar tecrübelerine göre firmalara veya şahıslara fayda sağlamaktadırlar. Sektördeki lider konumunda olan firmamız müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmak için sürekli faaliyet içerisindedir.

 

Güler yüzlü ve teknik konulara hakim olan personelimizle birlikte sizlere her türlü desteği vermeye hazırız. Genel anlamda bir bilgisayar olan sunucular tıpkı evlerimizde kullandığımız cihazlar gibi içerisinde belleği ve işlemcisi olan bir bilgisayardır. Fakat evimizde kullandığımız bilgisayarlardan çok daha güçlü bir cihaz olmaları ile ayrılırlar. Böyle olması gerekiyor çünkü sürekli 7/24 aktif halde çalışmaya hem dayanmalı hem de enerji verimliliği açısından çok yüksek donanımda olmalıdırlar.

 

Bir web sitesi yaparak internet ortamında yayınlamak isteyen şahıs ya da kurumlar bir sunucuya sahip olan şahıs veya firmadan belirli bir kısım kiralamak zorundadır. Buna teknolojik terimde web hosting denilmektedir. Bunun gibi teknik bilgi ve birikim gerektiren tüm sorunlarınızda firmamız her zaman yanınızdadır. Teknik kadromuzun uzman oluşu ve tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizin olumlu referanslarını alarak sizlere daha kaliteli hizmetler sunmaktayız.

 

Server Kurulum Hizmeti ve Server Çeşitleri

 

Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan ve her geçtiğimiz gün sıklıkla tercih edilen server kurulum hizmeti veren servisler gittikçe sayılarını artırmaktadır. Özellikle internetin yaygın olarak kullanılması bizlerin serverlara olan ihtiyaçlarını giderek zaruri hale getirmiştir. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize mutlaka profesyonel ve kurumsal yapıda olan bir firma ile çalışmalarını şiddetle tavsiye etmekteyiz. Aksi takdirde içerisinden çıkılamayacak karmaşık bir yapının ortasına düşmeleri an meselesidir.

 

Çeşitlerinin de giderek arttığı sunucuların en çok kullanılanı web serverlardır. İnternetteki sayfaların görüntülenerek içerisindeki uygulamaların düzgün bir şekilde çalışmalarına olanak sağlayan sunuculardır. Ticari firmalar başta olmak üzere müşteri potansiyelini artırmaya yönelik faaliyetlerde bulunan kişiler bir web sitesi kurmak ve yönetmek isterler. Bunu yapabilmek için de bir internet sunucusuna ihtiyaç duyarlar.

 

Böyle bir düşüncesi olup da ne yapacağına karar veremeyen müşterilerin tek yapmaları gereken bize ulaşmalarıdır. Anında geri dönüş yapılarak ücretsiz bir şekilde verilen fikirler ile anlaşılması halinde bu sunucular hakkında teknik yardım da tarafımızca verilmektedir. Server kurulum hizmeti vermenin önemi özellikle ticari faaliyet yürüten firmalar açısından hayati önem taşımaktadır.

 

Server Kurulum Hizmeti Veren Teknik Servisler

 

File (Dosya), Transfer (Aktarma), Protocol (Protokol) adı verilen sunucular ise dosyaların bu araçlar vasıtası ile taşınmalarına olanak sağlamaktadır. Dosya aktarım protokolü sunucularına yine FTP istemci ile çalışan programlar ile uzaktan erişim yolu ile sağlanır. Server kurulum hizmeti almak isteyen firmalara teknik destekten kuruluma kadar birçok yönde yardımlarda bulunarak teknik altyapılarını oluşturuyoruz. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübemizle diğer firmalardan her zaman bir adım öndeyiz. Bir de son yıllarda popüler olan bir server çeşidi olan E-posta sunucuları vardır.

 

Her insan günde onlarca hatta yüzlerce e-posta alıyor. Bunların alınması ve depolanmasını kolaylaştırmak yine sunuculara düşen bir görevdir. Online oyun için kullanılan oyun serverları, internet vasıtası ile sesli ve görüntülü yayın yapan sunucular gibi bir çok farklı server türleri de vardır. Karmaşık gibi görünen tüm bu sistemler tarafımızca her firmaya uygulanarak teknik olarak da destekler sağlamaktayız.

 

En küçük esnafından büyük şirketlere kadar yaptığı işlerde bilgisayar kullanmayan neredeyse yoktur. Özellikle sağlık, bankacılık ve eğitim gibi önem arz eden devlet kurumlarının sektörlerinde bilgisayarlar hayati önem taşır. Buralarda oluşabilecek en küçük bir aksaklık yüklü miktarda para ve zaman kaybına yol açabilir. Yapılan işlerdeki bilgi ve zaman kayıplarını önleme adına sunucular devreye girmektedir. Yedekli bir şekilde çalışan yüksek performanslı bir server bu tür sorunları önlemektedir.

 

Server kurulum hizmeti gerçekleştiren bir firma olarak devlet kurumları ve özel şirketlerin bu sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Motivasyon, zaman ve ticari kar kaygılarınızı ortadan kaldırmak istiyorsanız sağlam bir altyapı ve uzman bir ekipten oluşan servisimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Aksi takdirde firmalarda bulunan terminal bilgisayarlar ve sistemde kullanılan altyapı ne kadar kuvvetli olursa olsun serverlarda oluşabilecek en küçük bir aksaklık ve arıza halinde bütün sistemde hatalar meydana gelecektir.

 

WhatsApp Destek
09:00 - 19:00 Saatlerinde Haftanın 7 Günü Sorularınızı Whatsapp Destek hattından sorabilirsiniz.
Biz Sizi Arıyalım
İletişim bilgilerinizi bırakın en kısa sürede biz size geri dönüş yapalım.problemli cihazınızı en kısa sürede çözelim
Randevu Al
Size uygun zamanı belirleyin Randevu Alındıktan Kısa bir süre içinde tarafımızdan teyit için aranacaksınız .
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.