Scroll Top

Notebook Bakımı

Notebook Bakımı

Laptoplarımız çalıştığı süre boyunca sıcaklığını düşürmek için fanı sayesinde içerisinin sıcaklığını dengeleyerek soğutma işlemi yapar.Bunu yaparken dışarıdan aldığı toz ve pislikleride içerisine çeker ve  soğutma verimliliğinin azalmasına neden olur. Bu yüzden laptop ve notebook’larımızı belli aralıklarla bakıma sokmalı en az 6 ay da bir bakım yapılmalıdır. Bu bakım,dizüstü cihazınızı kullanırken size hız kazandırır ve zaman kaybından sizi kurtarır.

Eğer pratik,hızlı ve ekonomik S.O.S Bilgisayar  arıyorsanız 0212 222 6 767 arayıp ücretsiz servis ile cihazınızı bulunduğunuz yerden aldırabilir, başka sorunlarınız varsa da ücretsiz arıza tespit hizmetinden faydalanabilirsiniz.

GÖRÜNÜM VE TEMİZLİK

İstanbul bilgisayar tamircisi laptopnuz için  gerekli kimyasal kullanarak çizikleri ve görünümü eskime hariç ilk günkü görünümüne yakın bir görünüm kazanır en son aşama olarak ekranı anti statik koruyucu ile kaplanarak 6 ay süreli toz koruma saglamış olur.

Not: Eğer cihazınızı söküp takmayı ilk defa yapacaksanız laptop servis lerine başvurmanızı öneririz çünkü yapılabilecek ufak bir hata büyük zaman kaybı ve maliyete sebep olabilir.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.