Scroll Top

İMac Servisi ve Tamiri

İMAC SERVİSİ VE TAMİRİ

iMac Tamiri

Uzmanlık ve deneyim isteyen tamir türlerinden biri olan iMac tamiri hizmetlerini profesyonel personellerimiz ile sunmaya devam ediyoruz. Özel ekipmanlarla yaptığımız tamirlerde eğitimli personellerimiz görev alıyor. Uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübe ile birlikte tüm sorunların çözümü için hizmet veriyoruz. iMac tamir hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Karmaşık sorunlarla ortaya çıkan arızaların çözümü için dikkatli bir şekilde hareket ediyoruz. Ortaya çıkan tüm arızalarda profesyonel destek sunuyoruz.

Apple markasının ürünlerine verilen teknik destek hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet yürütüyoruz. Tamamen garantili ve sigortalı olarak sunulan hizmetlerden tüm müşterilerimiz kolay bir şekilde yararlanabiliyor. Çalışmasında yavaşlık olan ve donma sorunları olan iMac cihazların tamirini yapıyoruz. Kendi kendine kapanma sorunu olan iMaclerin tamirini profesyonel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz. Açılmayan veya ana kartı bozulan cihazların tamirini yapıyoruz.

iMac Servis Hizmetleri

iMac tamirlerinden en sık gereken uygulamalardan biri de parça değişimidir. SSD veya HDD gibi parçaların değişiminde orijinal parçalar kullanılıyor. Ekranlarda meydana gelen sorunlar için profesyonel ekran tamiri ve değişimi yapıyoruz. Fanların temizlenmesi ve değiştirilmesi uygulamalarında da garantili bir şekilde tamir hizmeti veriyoruz. iMac tamiri, aşırı ısınan cihazlar için de yapılabiliyor. Çeşitli sebeplerden dolayı fazla ısınan cihazlardaki arıza tespiti uzman personeller tarafından yapıldıktan sonra gerekli olan tamir işlemlerini uygun fiyatlara yapıyoruz. Ram yükseltme işlemlerini müşterilerin istek ve taleplerine göre profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

iMac tamirlerinde çeşitli durumlarda ortaya değişim ihtiyacı çıkabiliyor. Sabit disk, ekran kartı ve HDD gibi birimlerin değişiminde kullanılan orijinal parçalar, müşterilerin cihazlarını sorunsuz bir şekilde kullanmasına yardımcı oluyor. Tamamen profesyonel bir şekilde yapılan tamir faaliyetlerinde ses sorunları için de iMac tamiri hizmeti veriyoruz. Hoparlörde meydana gelen ses sorunları için tamir işlemlerini yapıyoruz. Tüm iMac cihazlarının ayrıntılı ve titiz bir şekilde temizlenmesi için faaliyet gösteriyoruz.

iMacAnakart Tamiri ve Değişimi

Cihazlarda ortaya çıkan sorunlardan biri de ana kartların arızalanmasıdır. iMac ana kartlardaki arıza tespitini yaptıktan sonra tüm sorunların giderilmesi için tamir işlemlerini yapıyoruz. Gereken durumlarda cihazın çalışması için chipset değişimlerini uygun fiyatlara yapıyoruz. Ana kartların tamir edilemeyecek düzeyde arızalanması gibi durumlarda ise avantajlı fiyatlar altında ana kart değişimi yapıyoruz. Tüm ana kart arızaları durumunda profesyonel görevlilerimiz tarafından gerekli olan tüm tamir hizmetleri verilmeye devam ediyor.

Cihazların ana parçası olan ana kartların hasar görmesi birçok soruna yol açabiliyor. Cihazların herhangi bir şekilde su ile temas etmesi gibi durumlarda ana kart değişimlerine ihtiyaç duyulabiliyor. Sorunların tamir edilebilecek bir düzeyde olması durumunda ise modern yöntemlerle gerekli olan uygulamaları yapıyoruz. iMac tamiri hizmeti öncesindeki ücretsiz arıza tespiti hizmetinden yararlanmak isteyen müşteriler, farklı iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşabiliyor. iMac cihazlarındaki tüm tamir işlemlerini profesyonel yöntemlerle gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

iMac Tamiri ve Fiyatları

iMac cihazlar için sunduğumuz çeşitli özellikleri bulunuyor. Ana kart ve grafik kartı değişimi gibi işlemlerde çeşitli ücretlendirmeler yapılabiliyor. Donanım onarım ihtiyaçları için sunduğumuz hizmetlerin tamamı garantilidir. Apple cihazların onarımı için verdiğimiz hizmetlerde arıza tespiti uygulamalarını ücretsiz olarak yapıyoruz. iMac tamirlerindeki fiyatların değişmesine sebep olan bazı etkenler bulunuyor.

Ana kart servisi hizmetlerinde tamir veya değişimlere göre farklı fiyatlar uyguluyoruz. Cihazların farklı donanımlarında meydana gelen hasarlara göre çeşitli fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunduğumuz iMac tamiri hizmetlerimizden yararlanmak ve ayrıntılı fiyat bilgisi almak isteyen kişilerin tercih edebileceği farklı iletişim kanalları bulunuyor. İnternet sitemiz ve telefon numaralarımız üzerinden tecrübeli personellerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Ekran Değişimi
Ekran Değişimi
İMac Ekran Değişimi
Ön Cam Değişimi
Ön Cam Değişimi
İMac Ön Cam Değişimi
Cpu Fan Değişimi
Cpu Fan Değişimi
İMac Cpu Fan Değişimi
HDD ve RAM Yükseltme
HDD ve RAM Yükseltme
İMac HDD ve RAM Yükseltme
Anakart Onarım Hizmetleri
Anakart Onarım Hizmetleri
İMac Anakart Onarım Hizmetleri
Bilgisayar Veri & Dosya Kurtarma
Veri Kurtarma Hizmetleri
İMac Veri Kurtarma Hizmetleri
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.