Scroll Top

Bilgisayar Servisi ve Tamiri

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi

Günümüzde neredeyse bütün her şey bilgisayarlar üzerinden yapılmaktadır. İş hayatından günlük hayata kadar bilgisayar olmazsa olmaz bir cihazdır. Her cihazda olduğu gibi arızalanabilmektedir. Kullanıma bağlı olarak virüslerden kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir. Her bir parçanın da kullanım ömrü bulunmaktadır. Bilgisayar servisi hizmeti veren firmamız model ve özellik fark etmeksizin sizlere yardımcı olmaktadır. Bu alanda uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz sizlere uluslararası kalite standartlarına sahip bir hizmet sunmaktadır.

Bilgisayar içerisinde çok sayıda parçadan oluşmaktadır. Beyni olan anakart, ekran, ram başlıca sayılabilir. Her bir parça çok önemlidir. İçlerinden bir tanesinde karşılaşılan problemler çalışma performansının düşmesine neden olabilmektedir. Bu tür durumlarda bu alanda profesyonel hizmetlerden yararlanılmalıdır. Çünkü bilgisayarların içi göründüğünden çok daha karışıktır. En küçük bir kablonun dahi yanlış bir yere takılması pek çok şeyi değiştirebilmektedir.

Bilgisayar servisi hizmetleri bölümlerimiz çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Her bir sorun farklı bir uzmanlık alanı gerektirmektedir. Aldıkları eğitim, modern alt yapımız ve gelişmiş sistemlerimiz ile sizlere her konuda destek olmaktayız. Anakart onarımından ekran değişimine kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Bilgisayar servisi hizmetleri içerisinde ihtiyacınız olan konuda sizlerin yanındayız.

Hizmet vermeye başladığımız andan itibaren amacımız kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaktır. Edindiğimiz tecrübeler ışığında sizlere sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Söz konusu hizmetlerimiz olduğunda çok dikkatli ve titiz bir şekilde çalışmaktayız.

Profesyonel ve İddialı Bilgisayar Servisi Hizmeti

Hayatın tam merkezinde yer alan bilgisayarlar bizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Ancak zaman içerisinde bilgisayarlara da bakım yapılması gerekmektedir. Böylelikle performansını düşüren etmenler ortadan kaldırılarak daha uzun süre kullanmak mümkün olmaktadır.

Bilgisayar servisi hizmeti içerisinde bakım hizmetimizde bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda düzenli olarak bakım yaptırılan bilgisayarların daha az arızalandığı ve bakım için daha düşük maliyetler ayrıldığı belirlenmiştir.

Hayati bir öneme sahip olan bilgisayarın soğutma sisteminde yaşanan bir problem ekran kartından işlemciye kadar daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Ekran kartı arızaları en çok karşılaşılan sorunların başında yer almaktadır.

Arızanın nedeni belirlendikten sonra ekiplerimiz tamir edilip edilemeyeceğine bakmaktadır. Eğer yapılamaz ise parça değişimi yapılmaktadır. Marka ve modele uygun orijinal parçalar kullanılmaktadır. Adaptör, port, ekran kartı, kasa, kart parçaları onarımı yapılmaktadır.

Bataryada ise hem tamir hem de değişim hizmetimiz bulunmaktadır. Anakart onarımı, veri kurtarma, virüslerden temizleme, işletim sistemlerinin kurulması işlemleri de hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Belirli zamanlarda bilgisayarların güncellenmektedir. Bu konuda bir sorun yaşıyor iseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Şifreler bilgisayarların pek çok yerinde kullanılmaktadır. Şifrenin unutulması ya da dosyalara girilememesi halinde şifre kırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bütün bilgisayar servisi içerisinde verilen hizmetlerimiz garantilidir. Bilgisayarına bakım ya da onarım yaptırılması gerekiyor ise işin uzmanı olan bir kişi yapmalıdır. Soruna çözüm aranırken daha büyük bir sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler ve aldığımız eğitimler bu alanda oldukça iddialıyız. Çünkü profesyonel bir hizmet sunarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Sektöre İmzasını Atan Bilgisayar Servisi Hizmetleri

Teknoloji hızlı bir şekilde gelişmektedir ve her geçen gün yeni bilgisayarlar üretilmektedir. Çok yakın ve dikkatli bir şekilde teknoloji takip eden ekiplerimiz kullandığımız yöntem ve sistemleri adapte edebilmektedir. Firmamız yenilikçi bakış açısı ve yüksek başarı oranları ise bilgisayar servisi hizmeti ile sektöre imzasını atmıştır. Bilgisayarlarınızda yaşadığınız bir problemde ya da bakım zamanı geldiğinde bizi arayın. Sizlere en kısa sürede problemi çözmüş olarak bilgisayarlarınızı teslim etmiş olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sistem Kurulum Hizmeti
Sistem Kurulum Hizmeti
Bilgisayar Sistem Kurulum Hizmeti
Network Kurulumu
Network Kurulumu
Network Ağ Kurulumu
SSD HDD Yükseltme
SSD HDD Yükseltme
Bilgisayar SSD HDD Yükseltme
RAM Bellek Yükseltme
RAM Bellek Yükseltme
Bilgisayar RAM Bellek Yükseltme
Bilgisayar Veri & Dosya Kurtarma
Bilgisayar Veri & Dosya Kurtarma
Bilgisayar Veri & Dosya Kurtarma
Bilgisayar Kasası Temizliği
Bilgisayar Kasası Temizliği
Bilgisayar Kasası Temizliği
Bilgisayar Kasası Toplama
Bilgisayar Kasası Toplama
Bilgisayar Kasası Toplama
Aylık Pc Periyodik Bakımı
Aylık Pc Periyodik Bakımı
Aylık Pc Periyodik Bakımı
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.