Scroll Top

BALTALİMANI BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ

Baltalimanı semtinde oturuyorsunuz ve bilgisayarınızda sorun mi var? Bilgisayarınızı teknik servise götürmeyin, onlar gelip baksın! Nasıl mı? Yerinde Bilgisayar servisinin sağladığı bu hizmet 7/24 lüzumsiniminiza karşılık veriyor. Bilgisayarınızda sorun olduğunda davetiye merkezimizi arıyorsunuz ve adrese en yakın mobil eksper ekibimizi o bölgeye yönlendirip ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Son teknoloji ekipmanlar la donatılan servis aracımızda, donanım ve program konusu ile alakalı nerdeyse eksik bulunmuyor. Bunun yanı sıra sağladığımız parçalara 3 aylık koşulsuz değişim garantisi veriyoruz. 3 ay içersinde aynı arızadan bizi aradığınızda koşulsuz olarak tamirini sağlıyoruz. Baltalimanın’da Bilgisayar servisi dendiğinde dayanıklı referanslarıyla ve müşteri memnuniyetiyle akla ilk firmamız geliyor. Bunu da siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Teknik servisin dışında internet dizayn & seo hizmetleri de veriyoruz. Web sitesi lüzumsiniminiz ya da var olan internet sitenize bakım yaptırmak istiyorsanız davetiye merkezimizi rahatsız edebilirsiniz. SEO, açılımıyla arama motoru optimizasyonu hizmeti veren firmamız arama motorlarında sitenizi üst sıralara çıkarmakta size yardımcı oluyor. Düzenli olarak bilgisayarınıza bakım yaptırmak istiyorsanız aylık bakım anlaşması ya da kredili bakım anlaşması gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Unutmayın! Erken tespit mühimdir..

Notebookların en çok bozulan parçalar klavye ve adaptörleridir. Bir çok notebook üzerine çay ya da kola döküldüğü amacıyla eski verimini kaybeder ya da çalışmaz. Bu tür sıvı temasları da notebookunuzu garanti kapsamı dışına çıkarır bu amaçla en çok batarya klavye ve adaptör lüzumsinimi hasıl olur bütün ihtiyaçlarınızda Bilgisayar Teknik Servis Baltalimanı her vakit yanınızda…
Bilgisayarınız ile alakalı sorun yaşadığınızda ve bilgisayarınızı bir teknik servise götürecek vaktiniz ya da enerjiniz yok ise yalnızca İstanbul Bilgisayar Tamircisi yani bizi arayarak Baltalimanı teknik servis kapınıza kadar hizmet dayanıklıaktadır.
0 (212) 222 67 67 telefon numarası ile davetiye merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ve Baltalimanı bilgisayar tamiri amacıyla Baltalimanı civarındaki ofislerinize, iş yerlerinize ya da evlerinize hizmet arzusunda bulunabilirsiniz. Bizi arayarak isterseniz yalnızca bilgi temin edebilirsiniz ya da daha iyi bir çözüm amacıyla profesyonel yardım amacıyla evinizin kapısına kadar teknik destek temin edebilirsiniz. Baltalimanı bilgisayarın en mühim politikası müşteri memnuniyeti olduğundan, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizi memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bunun memnuniyeti dayanıklıak amacıyla de tam donanımlı ekip aracı ve işinde eksperlaşmış güler yüzlü profesyonel ekibi ile çalışmaktadır. Baltalimanı bilgisayarcı aramanıza bütün bu faydalar yardımıyla lüzum kalmamıştır. Uzmanlaşmış ekibimiz ile alacağınız kapıda hizmet yardımıyla bütün ihtiyaçlarınız en kısa sürede ve en az maliyetle çözümlenecektir. ŞimdidenBaltalimanı bilgisayar tamiri ve teknik servisi olarak Yerinde Bilgisayar Servisi’ni belirlediğiniz amacıyla teşekkür ederiz

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.